مهلت ارسال آثار به سومین جایزه بزرگ «مرگ بر آمریکا» تمدید شد
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵


مهلت ارسال آثار به سومین جایزه بزرگ «مرگ بر آمریکا» تمدید شد

مهلت ارسال آثار به سومین جایزه بزرگ بین‌المللی «مرگ بر آمریکا» که تا 30 مهر ماه 1395 اعلام شده بود، تا 13 آبان تمدید شد.

 

 

 

۱۳۹۵۰۴۱۰۰۰۰۰۲۸_photoaراه‌نوا- مهلت ارسال آثار به سومین جایزه بزرگ بین‌المللی «مرگ بر آمریکا» که تا ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۵ اعلام شده بود، تا ۱۳ آبان تمدید شد.

 

بر اساس این گزارش، سومین جایزه بزرگ بین‌المللی «مرگ بر آمریکا» در دو بخش اصلی و جانبی برگزار می‌شود که در بخش اصلی عکس، پوستر و کاریکاتور و در بخش جانبی مستند، کلیپ، سرود و ترانه فراخوان داده شده است.

 

در این مسابقه به موضوعات چرا مرگ بر آمریکا؟ چرا آمریکا غیرقابل اعتماد است؟ آمریکا و عهدشکنی، آمریکا و خودبرتربینی،  آمریکا و حقوق بشر، آمریکا و ظلم، آمریکا و اسلام‌هراسی، آمریکا و ایران هراسی، آمریکا در چنبره صهیونیسم جهانی، آمریکا و استعمار فرانو، دموکراسی دروغین در آمریکا، آمریکا و دیکتاتوری، آمریکا و تروریسم پروری پرداخته می‌شود.

 

سیدمسعود شجاعی طباطبایی دبیر هنری این مسابقه است و جیتت کاستانا از اندونزی، هیکابی دمیرچی از ترکیه و محمود نظری از ایران داوران بخش کارتون این مسابقه هستند که هیئت داوران به شکل حضوری در ایران آثار را قضاوت خواهند کرد.

 

به نفرات اول تا سوم بخش اصلی  این مسابقه در رشته‌های عکس، پوستر و کاریکاتور به ترتیب ۱۰۰ میلیون ریال، ۵۰ میلیون ریال و ۲۰ میلیون ریال تعلق می‌گیرد. همچنین در بخش جانبی در رشته‌های مستند، کلیپ، سرود و ترانه به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۳۰ میلیون ریال، ۱۵ میلیون ریال و ۷ میلیون ریال جایزه داده می‌شود.

 

اعلام نتایج آثار پس از بررسی داوران، طی مراسمی با عنوان اختتامیه جشنواره در تاریخ ۱۶ آذرماه ۱۳۹۵ اعلام خواهد شد. قابل ذکر است که تمام آثار ارسالی به مسابقه به صورت کتاب و نمایشگاه استفاده خواهد شد. علاقه‌مندان برای بارگذاری آثار به سایت dw-usa.com/fa مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...