دیدار برخی از مسئولان موسیقی کشور با حسین دهلوی
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۵


روز گذشته صورت گرفت

دیدار برخی از مسئولان موسیقی کشور با حسین دهلوی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل خانه موسیقی ایران به همراه جمعی از مسئولان موسیقی روز گذشته به دیدار حسین دهلوی (استاد موسیقی ایران) رفت.

 

 

p1f4e77c0-370x186راه‌نوا- رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل خانه موسیقی ایران به همراه جمعی از مسئولان موسیقی روز گذشته به دیدار حسین دهلوی (استاد موسیقی ایران) رفت.

 

حمیدرضا نوربخش (مدیرعامل خانه موسیقی)، سید محمد میرزمانی (رئیس هیئت مدیره خانه موسیقی)، فرزاد طالبی (مدیرکل دفتر موسیقی)، بهرام جمالی (مدیر عامل انجمن موسیقی) به همراه سوسن اصلانی (همسر استاد دهلوی)، دکتر محمدعلی جزایری (عضو کانون پزشکان خانه موسیقی) و حمیدرضا عاطفی (مدیر اجرایی خانه موسیقی) روز گذشته در آسایشگاه وارستگان از استاد حسین دهلوی دیدار کردند.

 

در این دیدار مسئولان موسیقی در گفتگو با بزشکان معالج حسین دهلوی از نزدیک در جریان روند درمانی و وضع جسمانی این استاد پیشکسوت قرار گرفتند.

 

همچنین نوربخش در گفتگویی با سوسن اصلانی از نقش ارزنده استاد حسین دهلوی در موسیقی کشور و تربیت شاگردان فراوان توسط این استاد یاد کرد و برای ایشان آرزوی سلامتی و تندرستی نمود.

 

سوسن اصلانی هم ضمن قدردانی از حضور مسئولان موسیقی بر بالین استاد دهلوی خواستاد توجه هر چه بیشتر مسئولان به استادان معمر و برجسته کشور شد.

 

حسین دهلوی (استاد موسیقی ایران) متولد ۱۳۰۶ در تهران است و در چند سال اخیر به بیماری آلزایمر مبتلاست و چندی ست با صلاحدید و تحت نظر خانواده در آسایشگاه بستری است.

 

 

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...