کتاب خاطرات «محمد گلریز» منتشر می‌شود
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵


با حمایت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب

کتاب خاطرات «محمد گلریز» منتشر می‌شود

محمد گلريز خواننده انقلابی و با سابقه كشورمان، در خصوص آخرين فعاليت‌های هنری خود گفت: از حدود یک سال و نیم پیش درحال تدوین کتابی به نام «تاریخ شفاهی محمد گلریز» هستم.

 

 

 

 

۲۲۲راه‌نوا- محمد گلریز خواننده انقلابی و با سابقه کشورمان، در خصوص آخرین فعالیت‌های هنری خود گفت: از حدود یک سال و نیم پیش درحال تدوین کتابی به نام «تاریخ شفاهی محمد گلریز» هستم.

 

وی افزود: مصاحبه‌های این کتاب با حمایت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب انجام شده است. البته این کتاب هنوز چاپ نشده اما فکر می‌کنم تعداد صفحات آن حدود هزار صفحه یا بیشتر باشد.

 

گلریز بابیان اینکه احتمالا این کتاب در دهه فجر آینده منتشر خواهد شد، در خصوص دوره زمانی خاطرات این کتاب گفت: خاطرات مربوط به اوایل زندگی یعنی از زمانی که به دنیا آمدم می‌شود. ضبط مصاحبه‌ها یکسال و اندی طول کشیده و بعضی از خاطرات این کتاب همراه تصویر منتشر خواهد شد. در حال حاضر هم در حال خواندن متون هستم که اگر چیزی کم یا زیاد داشته باشد اصلاح شود.

 

خواننده سرودهای به یادماندنی انقلاب در خصوص تازه‌ترین اثر خود در حوزه موسیقی خبر داد که اثری جدید به نام «آسمانی» و با موضوع فناوری هوافضا تولید کرده است.

 

وی با ارائه توضیحات بیشتر در این زمینه افزود: این کار تک تراک است که برای فناوری و موشک‌های هوافضا آماده شده است. قرار بود هنگام رونمایی موشک «سیمرغ» این آهنگ هم منتشر شود. «آسمانی» آهنگ خوبی است که اهداف فناوری هوافضا در آن بیان می‌شود که هنوز رونمایی نشده است.

 

گلریز اضافه کرد یک آهنگ ماندگار هم برای شهید همدانی خوانده‌ام که از آن در جشنواره بسیج هنرمندان در شیراز، رونمایی شد.

 

 

 

 

 

منبع: حلقه وصل

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...