شاعران ممتاز قزوین تجلیل می‌شوند
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳


در سیزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره

شاعران ممتاز قزوین تجلیل می‌شوند

سعید بیابانکی دبیر سیزدهمین «جشنواره شعر و داستان جوان سوره» گفت: این جشنواره که در اردیبهشت ماه ۹۴ در قزوین برگزار می‌شود به غیر از مراسم افتتاحیه و اختتامیه، بخش ویژه‌ای را به اسم کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌کند.

 

 

 

 

biabanaki_179312راه‌نوا-  سعید بیابانکی دبیر سیزدهمین «جشنواره شعر و داستان جوان سوره» گفت: این جشنواره که در اردیبهشت ماه ۹۴ در قزوین برگزار می‌شود به غیر از مراسم افتتاحیه و اختتامیه، بخش ویژه‌ای را به اسم کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌کند.

 

وی ادامه داد: برنامه ریزی به گونه‌ای انجام شده است که در مدت برگزاری جشنواره در شهر قزوین، راه یافتگان فرصتی داشته باشند تا شعر و داستان خود را برای حاضران در جلسه بخوانند.

 

بیابانکی درخصوص برنامه‌های جانبی جشنواره نیز خاطرنشان کرد: تجلیل از ۳ شاعر و نویسنده ممتاز استان قزوین نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در ایام برگزاری جشنواره انجام می‌شود.

 

وی با بیان این که موضوع جشنواره آزاد است، اظهار داشت: در شرایط برابر آثاری که با محورهای «ارزش‌های دینی» «انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» «خانواده الگوی ایرانی اسلامی» «بیداری و اخوت اسلامی» است، از اولویت انتخاب برخوردارند.

 

یادآور می‌شود، سیزدهمین «جشنواره سراسری شعر و داستان جوان سوره» در بخش‌های داستان کوتاه بزرگسال، داستان کوتاه کودک و نوجوان، شعر کودک و نوجوان، شعر نو (نیمایی و آزاد)، شعر کلاسیک، ترانه و سرود، اردیبهشت ۱۳۹۴ در استان قزوین برگزار می‌شود.

 

 

 

منبع: خبرگزاری فارس

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...