آلبوم موسیقی «حضرت خورشید»
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴


در آستانه ولادت مولود کعبه رونمایی می‌شود

آلبوم موسیقی «حضرت خورشید»

این آلبوم شامل هفت قطعه در منقبت تنها مولود کعبه است که هنرمندانی چون سیدحسام‌الدین سراج، مجید اخشابی، عبدالحسین مختاباد، غلامرضا صنعتگر، حمید غلامعلی و احمد عبدلی در تولید آن مشارکت کرده‌اند.

 

 

 

 

13940208000377_PhotoAراه‌نوا-  آلبوم موسیقی «حضرت خورشید» که به مناسبت سالروز ولادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) تولید شده، در آستانه 13 رجب با حضور هنرمندان و موسیقیدانان در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران رونمایی می‌شود.

 

این آلبوم شامل هفت قطعه در منقبت تنها مولود کعبه است که هنرمندانی چون سیدحسام‌الدین سراج، مجید اخشابی، عبدالحسین مختاباد، غلامرضا صنعتگر، حمید غلامعلی و احمد عبدلی در تولید آن مشارکت کرده‌اند.

 

فواد حجازی، سیدمحمد میرزمانی، بابک ربوخه، مجید اخشابی، امید سیاره و غلامرضا صنعتگر آهنگسازان مجموعه «حضرت خورشید» هستند و اشعار آلبوم از میان آثار محمدحسین شهریار، عبدالجبار کاکایی، سیدعباس سجادی، سیدشهرام شکیبا، فریبا وکیلی، آشفته شهررضایی، اسحاق انور و صابر خراسانی برگزیده شده است.

 

«حضرت خورشید»، «بهترین حرف تمام روزگار»، «قرآن ناطق»، «دعای توسل»، «همای رحمت»، «حیدر» و «یاعلی» اسامی قطعات این آلبوم مناسبتی است که روز چهارشنبه 9 اردیبهشت در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران رونمایی می‌شود.

 

 

منبع: خبرگزاری فارس

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...