بغض دریا شکسته شد …
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۰۳ تیر ۱۳۹۳


بغض دریا شکسته شد …

به زودی کتاب الکترونیک « بغض دریا » که مجموعه کامل شعرهای ارسال شده در این فراخوان است، توسط باشگاه منتشر خواهد شد.
آثار برگزیده برای اجرا و ساخت موسیقی انتخاب شده اند که به زودی از طریق رسانه های دیداری و شنیداری منتشر خواهند شد.

 

به منظور گرامیداشت خاطره مظلومیت ۲۹۰ مسافر کشته شده توسط ناو آمریکا در خلیج فارس، از شاعران و ترانه سرایان کشور دعوت شد تا با ارسال آثار خود در این فراخوان ملی شرکت نمایند. متن اعلام نتایج این فراخوان به شرح زیر می‌باشد:

 

 

FARAKHAN-news

 

هنرمند محترم؛ شاعر گرامی
سلام
با سپاس و احترام فراوان به پاس ارسال شعری که به ساحت هموطنان مظلوم‌مان – مسافران بی گناه هواپیمای ایرباس – تقدیم نموده اید، به عرض می رسانیم به زودی کتاب الکترونیک « بغض دریا » که مجموعه کامل شعرهای ارسال شده در این فراخوان است، توسط باشگاه منتشر خواهد شد.
لازم به ذکر است از میان حدود 100 اثر شرکت داده شده در این فراخوان، با احترام قلبی نسبت به همه آثار و هنرمندان، دو شعر از آقایان:

«علی فردوسی»، «مهدی جهاندار ملک آبادی»  و «احمد دباغی» 

به عنوان آثار برگزیده برای اجرا و ساخت موسیقی انتخاب شده است که به زودی از طریق رسانه های دیداری و شنیداری منتشر خواهند شد.
بدیهی است حضور همدلانه جنابعالی در این حرکت ادبی، ادامه همکاری‌ها و همراهی‌ها را ممکن می سازد. بدان امید از شما تقاضا داریم همچنان لطف خود را بر ما ببارید و همراه و در کنار ما بمانید.

با احترام و ادب فراوان
باشگاه ترانه و موسیقی راه

نظرات

  کاظم رستمی
  سه شنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۳

  با سلام بنده یک ایرانی هستم و دلم برای ایران و ایرانی می تپد و خواهد تپید

  سجاد
  دوشنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۳

  اگر ممکنه این ترانه ها رو نمایی شه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...