بزرگداشت مرحوم سبزواری و شهید مجید حدادعادل/برگزاری کارگاه «تاریخ شفاهی سرودهای انقلاب»
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۵


در دومین روز از جشنواره طبس برگزار می شود

بزرگداشت مرحوم سبزواری و شهید مجید حدادعادل/برگزاری کارگاه «تاریخ شفاهی سرودهای انقلاب»


دومین جشنواره شعر، موسیقی و سرود ضداستکباری طبس در روز دومش، با حضور «امل طنانه»، شاعر مقاومت لبنان، ناصر فیض، حامد عسکری و علی فردوسی برگزار می‌شود.

 

«راه‌نوا»- دومین حمید سبزواریجشنواره ترانه و موسیقی ضداستکباری طبس، در روز دوم به «شعر» اختصاص دارد که شعرخوانی خانم امل طنانه، شاعر مقاومت لبنان با حضور ناصر فیض، حامد عسکری، علی فردوسی و سایر شاعران برگزیده از مهمترین بخش های این شب خواهد بود.

در بخش دیگری از این مراسم، بزرگداشت استاد حمید سبزواری، پدر شعر انقلاب با حضور خانواده این شاعر انقلابی و سخنرانی دکتر محمدمهدی سیار است.

از دیگر بخش های این جشنواره، بزرگداشت شهید مجید حداد عادل، از پیشگامان مدیریت عرصه موسیقی در کشور پس از انقلاب اسلامی خواهد بود.

همچنین پیش از آغاز برگزاری مراسم رسمی جشنواره در شب دوم، کارگاه « تاریخ شفاهی سرودهای انقلاب» از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸ با سخنرانی استاد مرتضی قاضی محقق تاریخ شفاهی انقلاب در سالن استاد اوستا حوزه هنری برگزار می شود.

 

 

 

 

منبع: اختصاصی «راه‌نوا»

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...