«امیرحسین سمیعی» همراه با ارکستر سمفونیک
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳


در آلبوم موسیقی «جرس»

«امیرحسین سمیعی» همراه با ارکستر سمفونیک

آلبوم موسیقی «جرس» با آهنگسازی «میدیا فرج نژاد» و تنظیم آثار برای ارکستر سمفونیک توسط امیرحسین سمیعی، هفته اول اسفند ماه سال جاری در بازار موسیقی کشور منتشر می شود.

 

 

 

 

b7f91c0e2d57200d299cc0e91075ac8b9095098df9b69acf58ff4361a78b33b5-253x370راه‌نوا- آلبوم موسیقی «جرس» با آهنگسازی «میدیا فرج نژاد» و تنظیم آثار برای ارکستر سمفونیک توسط امیرحسین سمیعی، هفته اول اسفند ماه سال جاری در بازار موسیقی کشور منتشر می شود.

 

 این اثر پس از دو سال کار بی وقفه و حساسیت‌های فراوان برای تولید و نوع ارائه‌اش، در هفته نخست اسفندماه سال جاری روانه بازار موسیقی کشور می‌شود.

 

در این آلبوم که «امیر حسین سمیعی» نیز به عنوان تنظیم کننده آثار برای ارکستر سمفونیک حضور دارد، هشت قطعه به نام های «نهان مکن، هم فریاد، سوگ، بی‌آواز، چشم به راه، جرس، صبوحی و کوچه» وجود دارد.

 

از جمله آثاری که قبلا با صدای امیرحسین سمیعی منتشر شده‌ است، می‌توان «عشق بی‌مرز»، «آذرخش» و «خیابان شهادت» را نام برد که تهیه‌کنندگی آن‌ها بر عهده‌ی «باشگاه ترانه و موسیقی راه» بوده است.

 

شایان ذکر است که این آلبوم قرار است یک روز پیش از انتشارش به صورت رسمی در برنامه‌ای ویژه با حضور بزرگان عرصه فرهنگ و ادبیات و موسیقی رونمایی شود.

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...