اجرای پویا بابایی در جشنواره عمار + فیلم
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳


به همراه مصاحبه و نماهنگ کامل «جرم پرواز»

اجرای پویا بابایی در جشنواره عمار + فیلم

قطعه ی زیبا و اثرگذار جرم پرواز ، که در جشنواره عمار توانست خوش بدرخشد، و جایزه‌ی نماهنگ برگزیده را از آن خود کند، در مراسم اختتامیه این جشنواره، توسط خواننده‌ی هنرمند، پویا بابایی اجرا شد.

 

 

 

 

 

2159274-3327-bراه‌نوا- دست اندرکاران پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار برای برگزاری جشنواره‌ی امسال دست به ابتکار تازه‌ای زده بودند که بر جذابیت این جشنواره افزوده بود.

 

آن‌ها برای هر روز از جشنواره زمانی را برای موسیقی‌ انقلاب تعبیه کردند و در آن از خواننده‌های جوان موسیقی انقلاب دعوت نمودند تا آثار خود را برای مخاطبان اجرا کنند.

 

 این کار باعث آن شد که چهره‌های تازه‌ی موسیقی انقلاب فضایی برای عرضه‌ی آثار خود پیدا کنند و صدای خود را به مردم و فضای موسیقی موجود در کشور برسانند.

 

قطعه ی زیبا و اثرگذار جرم پرواز ، که در جشنواره عمار توانست خوش بدرخشد، و جایزه‌ی نماهنگ برگزیده را از آن خود کند، در مراسم اختتامیه این جشنواره، توسط خواننده‌ی هنرمند، پویا بابایی اجرا شد.

 

جرم پرواز، اثری ماندگار در رابطه با حمله‌ی بی‌رحمانه ناو امریکایی به هواپیمای مسافربری ایرباس ایران که به تهیه‌کنندگی «باشگاه ترانه و موسیقی راه» تولید شده است.

 

در ادامه می‌توانید ویدئوی اجرای پویا بابایی در پنجمین جشنواره عمار را مشاهده و دانلود نمایید.

 

دانلود

 

 

شما می‌توانید نماهنگ کامل «جرم پرواز» را هم از اینجا مشاهده و دانلود نمایید.

 

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...