اجرای هادی احمدی در جشنواره عمار+ فیلم
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳


به همراه مصاحبه

اجرای هادی احمدی در جشنواره عمار+ فیلم

«مردای مرد سرزمین» اثر جدید و زیبای دیگری است که توسط «هادی احمدی» در پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار برای مخاطبان اجرا شد.

 

 

 

 

543راه‌نوا- دست اندرکاران پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار برای برگزاری جشنواره‌ی امسال دست به ابتکار تازه‌ای زده بودند که بر جذابیت این جشنواره افزوده بود.

 

آن‌ها برای هر روز از جشنواره زمانی را برای موسیقی‌ انقلاب تعبیه کردند و در آن از خواننده‌های جوان موسیقی انقلاب دعوت نمودند تا آثار خود را برای مخاطبان اجرا کنند.

 

 این کار باعث آن شد که چهره‌های تازه‌ی موسیقی انقلاب فضایی برای عرضه‌ی آثار خود پیدا کنند و صدای خود را به مردم و فضای موسیقی موجود در کشور برسانند.

 

«مردای مرد سرزمین» اثر جدید و زیبای دیگری است که توسط «هادی احمدی» در پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار برای مخاطبان اجرا شد.  

 

هادی احمدی ضمن تقدیم این اثر به حاج صادق آهنگران، می‌گوید: فضای سینمای فلسطین و جشنواره عمار خیلی مردمی بود و من همیشه دوست داشتم که در این فضای و در این عرصه برای مردم و وطنم کار کنم.

 

«زائر» و «ایران؛ جغرافیای عاشقا» از دیگر آثاری هستند که با صدای هادی احمدی تولید شده‌اند.

 

در ادامه می‌توانید ویدئوی اجرای هادی احمدی در پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار را مشاهده و دانلود نمایید.

 

دانلود

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...