«محمدحسین رضایی»؛ خواننده نوجوان قطعه «مرگ برآمریکا» مهمان امشب برنامه ثریا
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۵


«محمدحسین رضایی»؛ خواننده نوجوان قطعه «مرگ برآمریکا» مهمان امشب برنامه ثریا

محمد حسین رضایی؛ خواننده نوجوان خمینی شهر که به تازگی نماهنگ «مرگ بر آمریکا» با صدای وی تولید و منتشر شده است، امشب میهمان برنامه تلویزیونی ثریا در شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

 

 

photo_2016-08-20_12-21-35راه‌نوا- محمد حسین رضایی؛ خواننده نوجوان خمینی شهر که به تازگی نماهنگ «مرگ بر آمریکا» با صدای وی تولید و منتشر شده است، امشب میهمان برنامه تلویزیونی ثریا در شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

 

نماهنگ مرگ بر آمریکا کاری مشترک از کانون فرهنگی هنری سیدالشهدا(ع) خمینی شهر و شبکه تلویزیونی نهال است. ترانه‌سرای این اثر علی فردوسی، آهنگساز آن پیمان فروتن و  به کارگردانی سید مهدی بکایی تهیه شده است.

 

محمدحسین رضایی که یکی از پدیده‌های دومین جشنواره شعر، موسیقی و سرود ضداستکباری طبس است و این اثر را در شب موسیقی؛ آخرین شب این جشنواره، اجرا کرد که با استقبال مخاطبان نیز مواجه شد.

 

به گفته محمدجواد حاجیان مدیر بخش تخصصی کانون فرهنگی هنری سیدالشهدا(ع) خمینی شهر اثر جدید با نام «مدافعین حرم» که کار مشترک این کانون و معاونت فرهنگی سپاه خمینی شهر با صدای این خواننده نوجوان اصفهانی است، امشب در برنامه ثریا رونمایی خواهد شد.

 

این برنامه امشب ساعت ۲۳، از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...