سمفوني حماسه و اقتدار انتظامي ضبط مي‌شود
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۴


همزمان با هفته دفاع مقدس

سمفوني حماسه و اقتدار انتظامي ضبط مي‌شود

مدير عامل باغ موزه دفاع مقدس در نشستي با اعلام اين خبر گفت:همزمان با هفته دفاع مقدس، اين سمفوني را که پيش از اين توسط مجيد انتظامي ساخته و در اين مکان اجرا شد، ضبط استوديويي کرده و در قالب 6يا 8 قطعه آماده و به سراسر کشور ارسال مي کنيم.

 

 

 

 

4ad264e8a916c7f02e2ecb899bf4b3cb06638bc3راه‌نوا- سردار جواد خضرايي مدير عامل باغ موزه دفاع مقدس در نشستي با اعلام اين خبر گفت:همزمان با هفته دفاع مقدس، اين سمفوني را که پيش از اين توسط مجيد انتظامي ساخته و در اين مکان اجرا شد، ضبط استوديويي کرده و در قالب 6يا 8 قطعه آماده و به سراسر کشور ارسال مي کنيم.

 

 وي همچنين از آماده سازي کتاب هاي صوتي با مضمون دفاع مقدس خبر داد و گفت:در نظر داريم تا ده ها کتاب دفاع مقدس را به طريقه صوتي آماده کرده و عرضه کنيم.

 

سردار خضرايي از برگزاري 15 عنوان برنامه توسط سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران در هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: برگزاري شب شعر، چاپ کتاب‌هاي برگزيده مرتبط با دفاع مقدس، اهداي کتاب دفاع مقدس، چاپ آثار نگارگري با موضوع دفاع مقدس، برگزاري جشنواره موسيقي و اجراي تئاتر خياباني از جمله برنامه هاي سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران در هفته دفاع مقدس است.

 

مديرعامل باغ موزه دفاع مقدس در ادامه از ارسال 10 هزار بسته عکس به مناطق محروم خبر داد و تصريح کرد: هر بسته شامل سي قطعه اثر با موضوع دفاع مقدس به منظور برداشت حداقلي مردم اين مناطق از فضاي دفاع مقدس است.

 

وي همچنين با تاکيد بر اجراي برنامه هايي که مردم را با فرهنگ دفاع مقدس آشنا کند، گفت: شاهنامه، اثري ارزشمند و حماسي است که توانسته اثر گذاري لازم را داشته باشد اما دفاع مقدس بااين همه آثار برجاي مانده از آن نتوانسته آن گونه که بايد، اثر گذاري لازم را داشته باشد چون ادبيات مناسب براي شناخت دفاع مقدس را در اختيار نداريم. به همين جهت از پايان نامه هاي دفاع مقدسي، حمايت مي کنيم.

 

 

 

منبع: مشرق نیوز

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...