«سردار مهربان» اثر جدید گروه موسیقی نبض
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳


«سردار مهربان» اثر جدید گروه موسیقی نبض

قطعه‌ی «سردار مهربان» اثر جدید گروه موسیقی نبض که در مورد سردار شهید «قاسم میرحسینی» است و به این شهید بزرگوار تقدیم شده است.

 

 

 

 

452راه‌نوا-  قطعه‌ی «سردار مهربان» اثر جدید گروه موسیقی نبض که در مورد سردار شهید «قاسم میرحسینی» است و به این شهید بزرگوار تقدیم شده است.

 

حاج قاسم قائم مقام لشکر ۴۱ ثار الله در سال ۴۲ در روستایی از حوالی زابل به دنیا آمد. در خرداد سال ۱۳۶۰ لباس سبز و زیبنده ی پاسداری نظام را بر تن کرد تا زمینه‌ی برای دمیدن روحی نو در کالبدش شود. 

 

با شروع عملیات بیت‌المقدس به جبهه آمد تا در تا به عنوان معاونت گردان نقشی در آزادسازی خونین شهر داشته باشد. بعدها فرماندهی گردان و واحد طرح و عملیات را بر عهده گرفت تا دین خود را نسبت به امام خود به انجام برساند.

 

سر انجام در عملیات کربلای ۵ در سرزمین شلمچه به همراه دیگر فرماندهان شهید نظیر حاج یونس زنگی‌آبادی فرمانده تیپ امام حسین و سردار شهید حسین عالی فرمانده اطلاعات عملیات لشکر به دیدار معشوق رفت.

 

این اثر برای این است که شاید حق این جمله از مقام معظم رهبری که «من سیستان را با شهید میر حسینی می شناسم»، ادا شده باشد.

 

«57»، «خط قرمز» و «سردار ایرانی» دیگر آثاری هستند که توسط گروه موسیقی نبض تولید شده اند.

 

در ادامه می‌توانید اثر زیبای «سردار مهربان» را بشنوید و دانلود نمایید. 

 

دانلود

 

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...