رودخوانی به چاپ سوم رسید
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۳


در دومین ماه انتشار کتاب

رودخوانی به چاپ سوم رسید

انتشارات شهرستان ادب چاپ سوم کتاب «رودخوانی» اثر محمدمهدی سیار را در دست انتشار دارد،‌ این کتاب نیز مانند چاپ دوم «ناخوانده» هفته دوم ماه مبارک رمضان وارد بازار نشر خواهد شد.

 

 

1انتشارات شهرستان ادب چاپ سوم کتاب «رودخوانی» اثر محمدمهدی سیار را در دست انتشار دارد،‌ این کتاب نیز مانند چاپ دوم «ناخوانده» هفته دوم ماه مبارک رمضان وارد بازار نشر خواهد شد.

 

چاپ نخست کتاب «رودخوانی» در همان روزهای ابتدایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به اتمام رسید و چاپ دوم آن نیز در همان روزهای نمایشگاه کتاب وارد بازار شد،‌ اکنون نیز کمتر از دو ماه پس از انتشار چاپ دوم کتاب‌، چاپ سوم به دلیل استقبال مردمی وارد بازار کتاب می‌شود.

 

این اثر مجموعه‌ای از اشعار شاعر در موضوعات مختلف از جمله آیینی است که در قالب‌هایی مانند غزل، نیمایی و… سروده شده‌اند. تعدادی از اشعار آیینی این کتاب پیش از این در هیئت‌خای مذهبی توسط مداحانی مانند میثم مطیعی قرائت شده بودند.

 

«رودخوانی» سومین مجموعه شعر محمدمهدی سیار پس از «بی‌خوابی عمیق» و «حق‌السکوت» است که 4 روز پس از انتشار چاپ نخست،‌ به چاپ دوم رسید.
چاپ سوم کتاب «رودخوانی» در شمارگان 3 هزار نسخه به کوشش موسسه شهرستان ادب منتشر می‌شود.

 

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...