«خلیج فارس ناامن خواهد بود اگر…»
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۴


کلیپ صوتی درباره امنیت خلیج فارس

«خلیج فارس ناامن خواهد بود اگر…»

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت روز نیروی دریایی کلیپ صوتی «خلیج فارس ناامن خواهد بود اگر...» را درباره امنیت خلیج فارس منتشر می‌کند.

 

 

 

 

gulfراه‌نوا- پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت روز نیروی دریایی کلیپ صوتی «خلیج فارس ناامن خواهد بود اگر…» را درباره امنیت خلیج فارس منتشر می‌کند.

 

سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای که در این صوت می‌شنوید:

 اگر ناو امریکائى خودش را داخل نکند که خب به سلامت خواهد ماند، اگر وارد خلیج فارس شد و آمد و کارى به کار کسى نداشت راهش را گرفت رفت تا هر جاى خلیج و برگشت، باز هم کسى به کار او کارى ندارد. اما اگر قرار شد ناو امریکائى وارد عمل بشود، بنا شد تشنج ایجاد کند، بنا شد کار رزمى و جنگى بکند، به جائى حمله بکند، طبیعى است که ما در مقابل از خودمان دفاع خواهیم کرد مسأله این است.«خطبه‌های نماز جمعه ۱۳۶۶/۰۵/۲۳ »

 
 
 ما وقتى که در مقابل زورگوئى امریکا ایستادیم و ضربه را هم زدیم، چند تا ناو امریکا را هم به اعماق دریا فرستادیم، این براى ما، هم پیش ملتها آبروست، هم پیش انقلابیون دنیا آبروست، هم حتى پیش رژیم‌هاى کم‌شخصیت و ناتوان از مقاومت در مقابل ابرقدرتها پیش آنها هم براى ما آبروست، جمهورى اسلامى بنابراین چیزى را از دست نخواهد داد. اما امریکا چرا، امریکا هم از لحاظ معنوى خسارت خواهد برد هم از لحاظ ظاهرى و نظامى، از لحاظ نظامى معلوم خواهد شد براى ملتها که این همه هیاهوى ابرقدرتى حرف مفتى بیش نیست.
 «خطبه‌های نماز جمعه ۱۳۶۶/۰۵/۲۳ »
 
 
آمریکا چه‌کاره است که بیاید اینجا درباره‌ی مسائل خلیجفارس اظهار نظر بکند، یارگیری بکند. آنها دنبال امنیّت نیستند، دنبال منافع خودشان هستند و [اگر] لازم بدانند یک نقطه را ناامن کنند میکنند و از ناامن‌کننده حمایت میکنند.
.دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی ۹۴/۰۲/۲۶  
 
 
امنیّت منطقه‌ی خلیجفارس منفعت مشترک کشورهای خلیجفارس است؛ ما کشورهای حول‌وحوش خلیجفارس منفعت مشترکی داریم، ما همسایه‌ایم، امنیّت اینجا به نفع همه‌ی ما است؛ اگر خلیج فارس امن باشد، همه‌ی ما از این امنیّت استفاده میکنیم و اگر ناامن باشد، برای همه ناامن است؛ خلیج فارسِ ناامن، برای همه ناامن خواهد بود.
  دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی .۹۴/۰۲/۲۶
 
 
در ادامه می‌توانید کلیپ صوتی «خلیج فراس ناامن خواهد بود اگر…» را در «راه‌نوا» بشنوید و در صورت تمایل آن را دانلود نمایید.
 
 
 دانلود
 
 
 
 
 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...