آلبوم موسیقی «بگو نه» با صدای رضا صادقی و حامد زمانی منتشر شد
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۳


توزیع رایگان میان مسافران نوروزی

آلبوم موسیقی «بگو نه» با صدای رضا صادقی و حامد زمانی منتشر شد

با توجه به علاقه وافری که جوانان و نوجوانان کشور، به موسیقی دارند، آلبوم موسیقی «بگو نه» در شش قطعه و با صدای 6 خواننده با هدف پیشگیری از اعتیاد توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر تولید و منتشر شده است.

 

 

 

 

1254راه‌نوا- فرزین رحیم‌نظری،  مدیر کل روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر در این رابطه با بیان اینکه هنر در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و افزایش سطح اطلاع افراد جامعه نسبت به این آسیب‌ها نقش موثری دارد، گفت: هنر مقوله‌ای گسترده است و انواع هنرهایی که هر کدام به شکلی روی افراد و ذهن آن‌ها تأثیر مثبت دارند، بی‌شمار هستند. مثلاً فیلم و موسیقی تأثیر بسزایی بر ذهن مخاطب دارند و بهترین ابزار برای انتقال اطلاعات محسوب می‌شوند.

 

وی ادامه داد: با توجه به شیوع اعتیاد در جامعه نیز باید به طریقی به جوانان و نوجوانان یاد داد که چگونه در مقابل همسالان خود در برابر تعارف مصرف مواد مخدر مقاومت کنند و به آن نه بگویند. چرا که مطالعات نشان می‌دهد یکی از راه‌های اثربخش پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر، آموزش مهارت‌های زندگی است و اینکه افراد بتوانند از این طریق توانمندی‌های خود را افزایش دهند و در مقابل انواع مواد مخدر نه بگویند.

 

مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: بر همین اساس با توجه به علاقه وافری که جوانان و نوجوانان کشور، به موسیقی دارند، آلبوم موسیقی «بگو نه» در شش قطعه و با صدای 6 خواننده با هدف پیشگیری از اعتیاد توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر تولید و منتشر شده است.

 

وی «تو از آدما به دوری» با صدای رضا صادقی، «درخت ایستاده می‌میر‌د» با صدای علیرضا عصار، «تازه شو» با صدای فریدون آسرایی، «بگو نه» با صدای حامد زمانی، «حریم» با صدای مجتبی کریمی و «بن بست» با صدای حمید فولادی را از آثار این آلبوم برشمرد.

 

رحیم نظری ادامه داد: ترانه‌سرایی این شش اثر توسط عبدالجبار کاکایی، فرید احمدی، افشین مقدم، حامد زمانی و اسماعیل فرزانه بوده است و آهنگسازی و تنظیم این شش ترانه را فواد حجازی، حمزه قدیانی، علی اکبر کردبچه و امیر جمالفرد انجام داده‌اند.

 

به گفته وی، این آلبوم در ایام نوروز 1394 توسط سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی شهرها رایگان بین مسافران نوروزی توزیع می‌شود.

 

 

منبع: خبرگزاری فارس

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...