دومین دوره آموزشی مربیان سرود سراسر کشور
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳


توسط خانه سرود انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

دومین دوره آموزشی مربیان سرود سراسر کشور

مربیان سرودی که سال گذشته در اولین دوره آموزشی خانه سرود شرکت داشتند و آزمون‌های آن را با موفقیت به پایان رساندند، در این دوره حضور پیدا خواهند کرد، این در حالی است که تعدادی از مربیان نیز برای اولین مرتبه در این دوره آموزشی شرکت می کنند.

 

 

 

 

715002راه‌نوا- دومین دوره آموزشی مربیان سرود سراسر کشور، توسط خانه سرود انقلاب اسلامی وابسته به سازمان هنری رسانه‌ای اوج از 29 دی به مدت 5 روز در موسسه آموزش عالی محمدشهر کرج برگزار می‌شود.

مربیان سرود در این طرح پس از سطح‌سنجی، دوره آموزشی را در زمینه موسیقی طی چهار روز به پایان می‌رسانند.

مربیان سرودی که سال گذشته در اولین دوره آموزشی خانه سرود شرکت داشتند و آزمون‌های آن را با موفقیت به پایان رساندند، در این دوره حضور پیدا خواهند کرد، این در حالی است که تعدادی از مربیان نیز برای اولین مرتبه در این دوره آموزشی شرکت می کنند.

 

مربیان سرود در این طرح پس از سطح‌سنجی، دوره آموزشی را در زمینه موسیقی طی پنج روز به پایان می‌رسانند. مباحث مربوط به تئوری موسیقی، تکنیک‌های مرتبط با آواز و آموزش‌های مبنایی در زمینه نواختن ساز از جمله سرفصل‌هایی است که در این دوره آموزشی ارائه خواهند شد.

 

در این دوره آموزشی بیش از یکصد مربی سرود از سراسر کشور حضور دارند اهدافی چون بسترسازی و ایجاد زمینه مناسب به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص، شناسایی، کشف، هدایت، تربیت افراد مستعد و ایجاد فضای مناسب برای رشد و پرورش آنها، ارائه اطلاعات تخصصی در زمینه موسیقی و مهارت‌های مورد نیاز و استمرار امر آموزش در راستای نیل به اهداف خانه سرود انقلاب اسلامی  مورد توجه قرار گرفته است.

 

شهرام توکلی، رازمیک اوهانیان، محمدرضا صادقی و مجید اکبری از جمله اساتید این دوره آموزشی هستند. این در حالی است که طرح این دوره آموزشی توسط محمد آرزم و مجید اکبری نوشته شده است.

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...