اجرای ترانه‌ی «بی‌نشون» توسط «پیمان بیات» در جشنواره عمار
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۳


اجرای ترانه‌ی «بی‌نشون» توسط «پیمان بیات» در جشنواره عمار

در چهارمین شب برگزاری این جشنواره، از ساعت 19:45 در سالن شماره یک سینما فلسطین، «پیمان بیات» قطعه «بی‌نشون» را اجرا خواهد کرد.

 

 

 

 

1393063113304371_PhotoLراه‌نوا- پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار از روز چهارشنبه دهم دی ماه با برگزاری مراسم افتتاحیه رسما آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی جشنواره، هر شب یک قطعه از آثار هنرمندان جوان موسیقی انقلاب اجرا خواهد شد.

 

در چهارمین شب برگزاری این جشنواره،  از ساعت 19:45 در سالن شماره یک سینما فلسطین، «پیمان بیات» قطعه «بی نشون» را اجرا خواهد کرد.

 

این قطعه در اینترو با صدای تیراندازی و درگیری در مناطق عملیاتی سال های جنگ شروع می شود و از این طریق فضای سال های جبهه را مجسم می کند و در ضمن از صداهای واقعی همان دوران بهره برده شده است.

 

ا«بی‌نشون» از ترانه قابل تاملی برخوردار است. ملودی اثر نیز گیرا و شنیدنی است. تنظیم هم در مجموع قابل قبول است. خواننده نیز از اجرایی خوب برخوردار است. خواننده این قطعه از صدای تقریبا پرحجم با وسعت مناسبی بهره می برد. اگر وی احساس بیشتری در اجراهایش لحاظ کند و البته با کسب تجربه بیشتر می تواند در آینده به خواننده ای قابل اعتنا مبدل شود. رنگ و جنس صدای این خواننده نسبت به صدای سه خواننده تازه کار دیگر که در این آلبوم حضور داشتند برای اجرای قطعات انقلابی و سیاسی مناسب‌تر است.

 

در ادامه می‌توانید ترانه‌ی «بی‌نشون» را بشنوید و دانلود نمایید.

 

دانلود

نظرات

  بی نشون
  دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳

  سلام
  دمتون گرم
  خیلی خوب بود و صدای گرمی داره…
  به امید رشد روز به روزجریان موسیقی انقلاب

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...