جشنواره موسیقی مقاومت در کرمانشاه به پایان رسید
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۳


شب گذشته؛

جشنواره موسیقی مقاومت در کرمانشاه به پایان رسید

جشنواره موسیقی مقاومت طی دو روز در کرمانشاه برگزار و به کار خود پایان داد.

 

 

 

55  5راه‌نوا- ششمین جشنواره موسیقی مقاومت کرمانشاه طی روزهای ششم و هفتم مهر ماه در محل تالار انتظار این شهر برگزار شد و  به کار خود پایان داد.

روز پایانی این جشنواره شامگاه دوشنبه با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و جمعی از مدیران استان برگزار شد.

استقبال مردم در روز دوم نسبت به اولین روز بهتر و چشمگیرتر بود به گونه ای که بیشتر صندلی ها پر شده و جای خالی کمتری به چشم می خورد.

 

در شب پایانی این جشنواره سه گروه موسیقی اورنگ، صحنه و آراد کار خود را اجرا کردند، ضمن اینکه گروه های موسیقی اوج، آوای کرمانشاه و ارغوان نیز در شب اول با هم به رقابت پرداخته بودند.

آخرین سانس این جشنواره نیز مربوط به اجرای حسین صفا منش بود که سال گذشته توانسته بود در جشنواره مقاومت و حوزه دفاع مقدس مقام اول کشوری را بدست آورد.

در پایان جشنواره موسیقی مقاومت، گروه های برتر معرفی شده و جوایز خود را دریافت کردند.

 

منبع: خبرگزاری مهر

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...