نگاه ویژه رسانه‌های داخلی به جدیدترین اثر «باشگاه ترانه و موسیقی راه»
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۴


بازتاب‌های انتشار «آمریکاتور» در رسانه‌ها:

نگاه ویژه رسانه‌های داخلی به جدیدترین اثر «باشگاه ترانه و موسیقی راه»


پس از انتشار طولی نکشید که این اثر مورد توجه رسانه‌های مختلف قرار گرفت و باگذشت کمتر از یک روز، رسانه‌های داخلی نگاه ویژه و جالبی را به این اثر داشته‌اند.

 

 

 

 

018راه‌نوا- ترانه‌ی «آمریکاتور» که جدیدترین اثر «باشگاه ترانه و موسیقی راه» است، دیروز و در آستانه‌ی 13 آبان؛ سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از طریق همین سایت منتشر شد.

 

پس از انتشار طولی نکشید که این اثر مورد توجه رسانه‌های مختلف قرار گرفت و باگذشت کمتر از یک روز،  رسانه‌های داخلی نگاه ویژه و جالبی را به این اثر داشته‌اند.

 

خبرگزاری‌ها و سایت‌هایی چون: اخبار شبانگاهی شبکه سه، فارس، رجانیوز، دانشجو، مهر، تسنیم، نسیم، جام‌جم‌، فرهنگ‌نیوز، ایام، صبح هنر و…  از جمله رسانه‌هایی بودند که خبر انتشار «آمریکاتور»؛ اثر جدید «باشگاه ترانه و موسیقی راه» را پوشش دادند.

 

«باشگاه ترانه و موسیقی راه» دست تک تک اهالی رسانه‌ که در انتشار این اثر کمک نمودند را به گرمی می‌فشارد و صمیمانه از آن‌ها تشکر و قدردانی می‌نماید.

 

در ادامه می‌توانید خبر انتشار «آمریکاتور» در بخش خبری 22 از شبکه سوم سیما را مشاهده نمایید.

 

 

دانلود

 

 

2

 

3

 

 

6

 

7

 

5

 

 

10

 

 

9

 

 

8

 

 

1

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

منبع: اختصاصی «راه‌نوا»

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...