دومین ویژه‌برنامه «شب آواز ایرانی» برگزار شد
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴


با حضور جمعی از اهالی موسیقی

دومین ویژه‌برنامه «شب آواز ایرانی» برگزار شد

دومین شب آواز ایرانی، شنبه ۲۰ تیرماه با حضور فاضل نظری، علی قربانی، علی جهاندار، رضا رضایی پایور، مظفر شفیعی، حسین علیشاپور، اشکان کمانگری و جمع زیادی از اهالی آواز سنتی و موسیقی در سالن سوره حوزه هنری برگزار شد.

 

 

 

 

13940420000274_PhotoAراه‌نوا- دومین ویژه‌برنامه «شب آواز ایرانی» شنبه ۲۰ تیر ماه با حضور مدیران حوزه هنری و تعدادی از هنرمندان جوان و پیشکسوت عرصه موسیقی ایرانی در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

 

 در این ویژه‌برنامه که به همت مرکز موسیقی و مرکز جشنواره ها و محافل حوزه هنری انقلاب اسلامی و با هدف تجلیل از پیش‌کسوتان و معرفی چهره‌های جدید موسیقی شکل گرفت، تعدادی از هنرمند به اجرای برنامه پرداختند.

 

اکبر رضوانی، رسول رهو، رضا مهرآذر، حسین نوریانی، امیر مداح و علی جهاندار هنرمندانی بودند که در دومین ویژه‌برنامه «شب آواز ایرانی» برنامه هایی را به صورت زنده اجرا کردند. ضمن اینکه در این میان آوای علی جهاندار، مدرس و خواننده آواز ایرانی با استقبال قابل توجه حاضران در سالن مواجه شد.

 

سخنرانی علی جهاندار با موضوع «نظم در آواز ایرانی»، اجرای بداهه قاسم رفعتی خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی، پخش کلیپی از زنده‌یاد اقبال آذر خواننده فقید موسیقی ایرانی از جمله بخش های دیگر این ویژه‌برنامه بود.

 

فاضل نظری مدیر مرکز موسیقی و علی قربانی مدیر مرکز جشنواره ها و محافل حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، علی جهاندار، رضا رضایی پایور، مظفر شفیعی، حسین علیشاپور، اشکان کمانگری و جمع زیادی از اهالی آواز سنتی و موسیقی، از مهمانان ویژه «شب‌آواز ایرانی» بودند.

 

نشست ماهانه «شب‌آواز ایرانی» شنبه آخر هر ماه ساعت ۱۷:۳۰ در سالن سوره حوزه هنری برگزار می شود.

 

 

 

منبع: خبرگزاری مهر

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...