پرونده ای برای صبح پیروزی
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵


به بهانه‌ی سالروز آزاد سازی خرمشهر و هفته مقاومت

پرونده ای برای صبح پیروزی

از ابتدای انقلاب تولیدات هنری کشورمان نیز فراز و نشیب های گوناگونی را طی کرده است. آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد1361 مهترین فتح و پیروزی رزمندگان اسلام بود که از این رو دستمایه تولیدات ارزشمند بسیاری گردید. آثاری که از لحاظ محتوایی و هنری از قابلیت های متفاوتی برخوردار هستند.

 

 

 

3khordad-Rahnava.ir-94

راه نوا | ایران اسلامی از ابتدای انقلاب شاهد حماسه آفرینی های گوناگونی بوده است. اتفاقاتی که مردم مسلمان نقش اصلی را در آن ایفا کردند.

 

شهادت، جانبازی ، اصارت و مجاهدت هایی که تنها در چهارچوب اسلام ناب بروز و ظهور می یابد. همواره فرهنگ و هنر پیوسته با تحولات مردم نقش بی بدیل خود را در ایجاد فضای حماسه ایفا می کند. این مسئولیت پیوسته با مردم و تحولات عمومی نه تنها در نقطه ای خاص از جغرافیا بلکه در تمامی ملت ها و دولت ها هنر عنصر متعهد به رویدادهای عمومی بوده است.

 

از ابتدای انقلاب تولیدات هنری کشورمان نیز فراز و نشیب های گوناگونی را طی کرده است. آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد۱۳۶۱ مهترین فتح و پیروزی رزمندگان اسلام بود که از این رو دستمایه تولیدات ارزشمند بسیاری گردید. آثاری که از لحاظ محتوایی و هنری از قابلیت های متفاوتی برخوردار هستند.

 

بی شک وفاداری هنر کشورمان به این پیروزی ها در اندازه تولیدات جاودانه و ماندگار قابل بررسی می باشد. باشگاه ترانه و موسیقی راه به مناسبت سوم خرداد پرونده ای با عنوان «صبح پیروزی» را منتشر می کند.

 

شما عزیزان می‌توانید پرونده‌ی «صبح پیروزی» را در اینجا مشاهده نمایید.

 

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...