ساخت نماهنگ زندگی شهید دقایقی متوقف شد
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۷ فروردین ۱۳۹۴


نماهنگی با صدای «صادق آهنگران»

ساخت نماهنگ زندگی شهید دقایقی متوقف شد

تولید نماهنگ «ماه بدر» ساخته فرامرز گرجیان که روایت زندگی سردار شهید اسماعیل دقایقی است، متوقف شد.

 

 

 

 

 

33_4راه‌نوا- تولید نماهنگ «ماه بدر» ساخته فرامرز گرجیان که روایت زندگی سردار شهید اسماعیل دقایقی است، متوقف شد.

 فرامرز گرجیان در گفت​وگویی مطرح کرد: موسیقی این نماهنگ هم​اکنون توسط صادق آهنگران و آقای عطاریان در حال تولید است اما به دلیل کمبود بودجه و نداشتن اعتبار کار در مرحله تدوین و مونتاژ متوقف شد.

 

وی افزود: نماهنگ «ماه بدر» درباره شهید اسماعیل دقایقی است و نباید متوقف شود. به‌رغم این که شرکت ملی حفاری به ما قول مشارکت در تولید این نماهنگ را داده بود از این مشارکت سر باز زد و با اعتبار ناچیزی که صدا و سیما به این کار اختصاص داده بود به این مرحله رسید و در مرحله تدوین متوقف شد.

 

گرجیان خاطرنشان کرد: امیدوارم این اثر در استان خوزستان روی زمین نماند. ما استان غنی و ثروتمندی داریم و 10 میلیون تومان پولی نیست که یک اثر دفاع مقدسی به خاطر نبود آن متوقف شود.

 

او ادامه داد: در این نماهنگ صحنه‌​های مربوط به کربلا به دلیل این که اعتبار کافی وجود نداشت حذف شدند. همچنین چند صحنه در شهر بصره و صحنه​‌های مربوط به شهر کربلا به دلیل کمبود اعتبار فعلا حذف شده‌​اند اما در صورت تأمین اعتبار آن​ها را هم اضافه خواهیم کرد.

 

وی بیان کرد: متولی تولید این نماهنگ صدا و سیمای استان خوزستان است. این مرکز در حد تعهدات خودش کمک کرد اما تاکنون هر چه هزینه شده من به عنوان تهیه‌کننده اثر از جیب خودم پرداخت کرده‌ام و تنها دلیل آن ارادتی است که به شهدا دارم. همان طور که در تولید نماهنگ قبلی «پلاک کهنه» برای تأمین اعتبار ماشین خودم را فروختم.

 

 فرامرز گرجیان در کنار تولید این نماهنگ در حال نگارش مراحل پایانی کتابی به نام «شب فانوس» درباره شهید حاج احمد سیاف​زاده و دوران هشت سال مبارزه این فرمانده در دفاع مقدس است.

 

 

 

منبع: ایسنا

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...