همکاری حامد زمانی با خواننده‌های کشورهای متفاوت
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۳


در جدیدترین آلبوم حامد زمانی صورت خواهدگرفت:

همکاری حامد زمانی با خواننده‌های کشورهای متفاوت

حامد زمانی گفت: قصد داریم برای هفته وحدت آلبومی تولید کنیم که خواننده های خارجی متناسب با سبک کاری من نیز در آن حضور داشته باشند. خواننده هایی درعراق ، کشورهای حاشیه حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی هستند که قصد داریم با حضور آنان یک آلبوم تهیه کنیم که از این کار استقبال نیز شده است. به طور مثال الان یک خواننده خیلی خوب در شهر لندن پیدا کرده ایم.

 

 

 

0971276   1071941549904راه نوا: “حامد زمانی” با حضور در برنامه ساعت 25 شبکه تهران که بامداد دیروز پخش گردید اعلام کرد که در دهه فجر امسال نخستین آلبوم مستقل وی منتشر خواهد شد.

 

به گزارش راه نوا، حامد زمانی همچنین خبر از برگزاری تور کنسرت های خود پس از انتشار آلبوم داد و افزود: تور کنسرت های من پس از پایان دهه فجر از تهران شروع خواهد شد و در ادامه به سایر شهرهای کشور نیز خواهیم رفت. همچنین در حال حاضر قرارداد برگزاری کنسرت ها در برخی شهرها منعقد شده است.

 

این خواننده پاپ کشور درباره فضای آلبوم خود نیز گفت : سعی کرده ام قطعات به لحاظ مضمون سیاسی صرف نباشند و به مضامین اخلاقی و مساله نقد نیز بپردازم و البته سایر آثار در ادامه ژانر کارهای پیشین می باشند. حتی از اشعار شعرای کلاسیک و غیر معاصر نیز احتمالا در آلبوم استفاده خواهم کرد.

 

زمانی سپس به پروژه موسیقایی تازه دیگری که در دست دارد نیز اشاره کرد و افزود: قصد داریم برای هفته وحدت آلبومی تولید کنیم که خواننده های خارجی متناسب با سبک کاری من نیز در آن حضور داشته باشند. خواننده هایی درعراق ، کشورهای حاشیه حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی هستند که قصد داریم با حضور آنان یک آلبوم تهیه کنیم که از این کار استقبال نیز شده است. به طور مثال الان یک خواننده خیلی خوب در شهر لندن پیدا کرده ایم.

 

خواننده قطعه گزینه های روی میز در ادامه تصریح کرد: در کنفرانس علمای اسلام که مجمع تقریب مذاهب در تهران برگزار کرده بود من به عنوان مهمان برنامه حضور داشتم. وقتی وارد سالن شدم مشاهده کردم خیلی از مهمان های غیرایرانی که در آن برنامه شرکت کرده بودند، بیشتر از خیلی جاهای دیگر من را می شناختند و آثارم را شنیده بودند. حتی می گفتند آثارت را ترجمه کرده ایم تا متوجه شویم چه مسائلی را مطرح می کنی؟

 

زمانی در ادامه خاطرنشان کرد: این حرفها نه تنها در کشور خودمان بلکه در کشورهای خاورمیانه و کشورهایی که صدور انقلاب داشته ایم نیز بیان نشده و آنها تشنه این مفاهیم هستند و جستجو می کنند که ما در حال انجام چه کاری هستیم و از چه سخن می گوییم و حتی آثار ما را به زبان خودشان ترجمه می کنند و آنها را می شنوند که این خود جای شکر دارد.

 

حامد زمانی در پایان افزود: چرا حالا به زبان خودشان آثار موسیقایی تولید نکنیم؟ ان شاء الله اگر همه چیز مهیا باشد این آلبوم گروهی در هفته وحدت به زبان های فارسی ، عربی و انگلیسی منتشر خواهد شد.

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...