کتاب «صد سال موسیقی اعتراض علیه آمریکا» رونمایی شد
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵


در دومین جشنواره شعر، موسیقی و سرود ضداستکباری طبس

کتاب «صد سال موسیقی اعتراض علیه آمریکا» رونمایی شد

در سومین و آخرین شب این جشنواره که به بخش موسیقی اختصاص داشت، با حضور سینا واحد، هوشنگ جاوید و اسفندیار قره‌باغی از کتاب و آلبوم تصویری «صدسال موسیقی اعتراض علیه آمریکا» رونمایی شد.

 

۱۶_طرح_جلد_کتاب_صد_سال_موسیقی_اعتراضراه‌نوا- دومین جشنواره شعر، موسیقی و سرود ضداستکباری طبس با حضور اساتید و چهره‌های موسیقی و هنر انقلاب، فعالان فرهنگی-رسانه‌ای و اقشار مختلف مردم برگزار شد و به کار خود پایان داد.

 

در سومین و آخرین شب این جشنواره که به بخش موسیقی اختصاص داشت، با حضور سینا واحد، هوشنگ جاوید و اسفندیار قره‌باغی از کتاب و آلبوم تصویری «صدسال موسیقی اعتراض علیه آمریکا» رونمایی شد.

 

دفتر اول این کتاب که در «باشگاه ترانه و موسیقی راه» تدوین و تالیف شده است، به آثار ضدآمریکایی هنرمندان و ستارگان برجسته‌ی آمریکا و اروپا اختصاص دارد.

 

این کتاب دارای ده فصل مجزا است که  به ۱۰ چهره‌ی برتر موسیقی دنیا همچون «وودی گاتری»، «پیت سیگر»، «باب دیلن»، «جان لنون»، «باب مارلی»، «نیل یانگ»، «بروس اسپرینگستین»، «راجر واترز»، «دیوید رویکس» و «مایکل هارت» و آثار اعتراضی آن‌ها علیه آمریکا پرداخته است.

 

در ادامه می‌توانید تیزر و ویدئوی رونمایی کتاب «صدسال موسیقی اعتراض علیه آمریکا» را در «راه‌نوا» مشاهده و در صورت تمایل آن را دانلود نمایید.

 

دانلود

 

 

 

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...