«واژه‌های تشنه»
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۴


سومین کنگره شعر عاشورایی افغانستان

«واژه‌های تشنه»

فراخوان سومین کنگره شعر عاشورایی افغانستان با عنوان «واژه‌های تشنه» منتشر شد.

 

 

 

 

82540راه‌نوا- فراخوان سومین کنگره شعر عاشورایی افغانستان با عنوان «واژه‌های تشنه» منتشر شد.

 

پس از برگزاری موفق دو دور از همایش ادبی «واژه‌های تشنه» اولین و دومین کنگره شعر عاشورایی افغانستان، «خانه مولانا» سومین دور این کنگره بزرگ را برگزار خواهد کرد .

 

به همین منظور از تمامی شاعران، داستان نویسان و هنرمندان ارجمند دعوت می‌کند برای شرکت در این کنگره، آثار ادبی خود را به نشانی vajehaa1394@yahoo.com ارسال کنند.

 

شاعران و هنرمندان گرامی می‌توانند آثار و آفرینش‌های هنری ـ ادبی خود را در قالب‌های زیر به دبیرخانه این کنگره ارسال کنند:

شعر

داستان بلند

داستان کوتاه

قطعه ادبی

خاطره

نماهنگ

موسیقی

لازم به یادآوری است که تنها آثاری به بخش مسابقه سوگواره راه پیدا می‌کنند که با موضوع عاشورا و امام حسین (ع) تولید شده و در دو دور قبل این سوگواره برگزیده نشده باشند.

 

همچنین آفرینش‌های مکتوب باید به صورت فایل word فرستاده شده باشد و شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را از چهاردهم سنبله ( شهریور ) تا اول عقرب ( آبان ) ارسال کنند.

 

 

 

منبع: خبرگزاری فارس

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...