هر اثری که مردمی‌تر باشد، موثرتر است
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳


آهنگران در نشست اکران‌های مردمی جشنواره عمار

هر اثری که مردمی‌تر باشد، موثرتر است

شست خبری اکران‌های مردمی جشنواره فیلم عمار با حضور صادق آهنگران در مسجد لولاگر تهران برگزار شد. وی در این نشست به مردمی بودن جشنواره عمار اشاره کرد و افزود: هر چه کار مردمی‌تر باشد مؤثرتر است همان‌گونه که هیأت‌های حسینی پس از سده‌ها با فعالیت‌ مردم به کار خود ادامه می‌دهند و این مردم بودند که موجب پیروزی انقلاب شدند و در جنگ حضور جدی داشتند.

 

 

 

 

13930918155450125_PhotoLراه‌نوا- شست خبری اکران‌های مردمی جشنواره فیلم عمار با حضور صادق آهنگران دبیر اکران‌های مردمی این جشنواره، محمدصادق باطنی روابط عمومی پنجمین جشنواره فیلم عمار و محمدهادی حاج‌کرمی دبیر اجرایی اکران‌های مردمی فیلم عمار در مسجد لولاگر تهران برگزار شد.

 

در این نشست خبری حاج صادق آهنگران به عنوان دبیر اکران‌های مردمی جشنواره فیلم عمار گفت: دست‌اندرکاران جشنواره فیلم عمار روحیات بچه‌های جنگ و دفاع مقدس و شهید آوینی را دارند.

 

وی با اشاره به عنایت رهبری به این جشنواره و دیدار با دست‌اندرکاران آن افزود: ایشان در دیدار خود با دست‌اندرکاران جشنواره عمار از آنها خواسته‌اند که با قوت به کار خودشان ادامه دهند و ما نیز اگر در مسیر رهبری باشیم امیدواریم اجر اخروی ببریم.

 

آهنگران با اشاره به برخی از مشخصات جشنواره عمار تأکید کرد: عماری‌ها جناح‌بندی ندارند و کار خالص مردمی انجام می‌دهند و فکر می‌کنم حرکت در این راه موجب خشنودی امام زمان و مقام معظم رهبری خواهد شد.

 

وی به مردمی بودن جشنواره عمار اشاره کرد و افزود: هر چه کار مردمی‌تر باشد مؤثرتر است همان‌گونه که هیأت‌های حسینی پس از سده‌ها با فعالیت‌ مردم به کار خود ادامه می‌دهند و این مردم بودند که موجب پیروزی انقلاب شدند و در جنگ حضور جدی داشتند.

 

آهنگران ادامه داد: از مردم می‌خواهیم در این کار مردمی عمار نیز حمایت خود را نشان دهند تا بتوانیم محکم‌تر در این عرصه فرهنگی جلو برویم.

 

وی بخشی دیگر از سخنان خود را خطاب به خانواده شهدا قرار داد و گفت: من خانواده‌ی شهدا، جانبازان و آزادگان را برای اکران‌های مردمی دعوت می‌کنم.

 

آهنگران در پایان افزود: فیلم‌های جشنواره عمار آثار برجسته‌ای هستند که در صدا و سیما دیده نمی‌شوند اما در مساجد و تکایا اکران می‌شوند.

 
 
 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...