نماهنگ «گمنام» با صدای همای
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۵


با تصاویری از فیلم «اروند» منتشر شد

نماهنگ «گمنام» با صدای همای

«گمنام» عنوان قطعه‌ای از «پرواز همای» است که خردادماه 1394 منتشر شد. همای این قطعه را به یاد 175 شهید غواص تولید و منتشر کرده بود. حال با رضایت همای، نماهنگی با استفاده از این قطعه همراه با تصاویری از فیلم «اروند» منتشر شده است.

 

 

۸۵۶۹۵۶راه‌نوا- «گمنام» عنوان قطعه‌ای از «پرواز همای» است که خردادماه ۱۳۹۴ منتشر شد. همای این قطعه را به یاد ۱۷۵ شهید غواص تولید و منتشر کرده بود. حال با رضایت همای، نماهنگی با استفاده از این قطعه همراه با تصاویری از فیلم «اروند» منتشر شده است.

 

فیلم سینمایی «اروند» به نویسندگی و کارگردانی «پوریا آذربایجانی»، از ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ اکران شده و چهره‌هایی چون سعید آقاخانی، طناز طباطبایی، مهرداد صدیقیان، پانته‌آ پناهی‌ها، حسین سلیمانی و… در آن ایفای نقش کرده‌اند.

 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «یونس جانباز اعصاب و روان، حالا بیست و هفت سال پس از پایان جنگ هنوز هم با خاطره هم رزمانش روزگار می‌گذراند. همراه شدن او با یک گروه تفحص اما اتفاقات تازه‌ای را در این جریان سیال ذهن وارد می‌کند…»

 

همای این قطعه را در مراسم رونمایی این فیلم نیز به صورت زنده اجرا کرد. در ادامه می‌توانید نماهنگ «گمنام» را در «راه‌نوا» مشاهده و در صورت تمایل آن را دانلود نمایید.

 

دانلود

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...