نماهنگ «از خون جوانان وطن لاله دمیده» با صدای علیرضا قربانی
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴


در حال ساخت

نماهنگ «از خون جوانان وطن لاله دمیده» با صدای علیرضا قربانی

محمد حسین مهدویان کارگردان مستند «آخرین روزهای زمستان»، در حال ساخت نماهنگی براساس ترانه «از خون جوانان وطن لاله دمیده» با صدای علیرضا قربانی است.

 

 

 

 

 

1راه‌نوا-  محمد حسین مهدویان کارگردان مستند «آخرین روزهای زمستان»، در حال ساخت نماهنگی براساس ترانه «از خون جوانان وطن لاله دمیده» با صدای علیرضا قربانی است.

 

محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم مستند «آخرین روزهای زمستان» نمآهنگی براساس ترانه «از خون جوانان وطن لاله دمیده» با شعری از عارف قزوینی به آهنگسازی حبیب خزاعی فر با صدای علیرضا قربانی می سازد.

 

هیچ یک از تصاویر این ویدئو برگرفته از مستند «آخرین روزهای زمستان» نیست و محمد حسین مهدویان برای ساخت این نمآهنگ، روایت داستانی تازه ای از جنگ را درنظر گرفته و قرار است علیرضا قربانی آواز آن را بخواند.

 

فیلم مستند «آخرین روزهای زمستان» از جمله آثار تصویری با موضوع دفاع مقدس است که به صورت مجموعه تلویزیونی از شبکه اول سیما و شبکه مستند پخش شد. به دنبال استقبال مردم از این سریال تلویزیونی، محمدحسین مهدویان تصمیم گرفت یک نسخه سینمایی از این مجموعه را ارائه دهد.

 

همچنین علیرضا قربانی همین قطعه را در تیتراژ پایانی مستند «آخرین روزهای زمستان» نیز خوانده بود.

 

 

منبع: خبرگزاری مهر

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...