قطعه‌ی «هم‌عهدی با شهدا»+صوت
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۴


در هفته دفاع مقدس منتشر شد

قطعه‌ی «هم‌عهدی با شهدا»+صوت

قطعه موسیقی «هم‌عهدی با شهدا» به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همزمان با هفته دفاع مقدس تولید و در جوار مزار شهیدان انقلاب و دفاع مقدس رونمایی شد.

 

 

 

 

45396_151راه‌نوا- قطعه موسیقی «هم‌عهدی با شهدا» به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همزمان با هفته دفاع مقدس تولید و و در جوار مزار شهیدان انقلاب و دفاع مقدس رونمایی شد.

 

این قطعه به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در فرهنگسرای رضوان تولید شده و در مراسم رونمایی از آن در جوار مزار شهیدان دفاع مقدس حجت‌الاسلام حسن ناصری‌پور سرپرست معاونت فرهنگی و امیر عبدالحسینی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران حضور داشتند.

 

در تولید قطعه از ملودی روسی به نام قایقران رودخانه ولگا بهره گرفته شده که برای مارش‌های مختلف در جهان استفاده می‌شود. ضمن اینکه در بخشی از آن به ملودی ماندگار «ای لشکر صاحب‌زمان» هم اشاره شده است.

 

تنظیم اثر «هم‌عهدی با شهدا» را بابک ربوخه مدیر امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بر عهده داشته، شاهرخ تندروصالح شعر آن را سروده و با اجرای گروه کر هم‌عهدی با شهدا اجرا شده است.

 

در ادامه‌ی می‌توانید قطعه‌ی «هم‌عهدی با شهدا» را در «راه‌نوا» بشنوید و در صورت تمایل آن را دانلود نمایید.

 

دانلود

 

 

 

 

منبع: خبرگزاری مهر

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...