در موضوع استکبارستیزی شعر بهترین کارنامه را دارد
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۳۹۴


علی‌محمد مودب:

در موضوع استکبارستیزی شعر بهترین کارنامه را دارد

رئیس موسسه شهرستان ادب در همین زمینه افزود: ما اشعاری که به موضوع استکبار، مستضعفین جهان، امت واحده و .... می پردازند، زیاد داریم و معتقدم شعر توانسته در این زمینه کارنامه درخشانی از خود به جا بگذارد.

 

 

 

 

179648_180راه‌نوا- علی محمد مودب در گفتگویی گفت:شعر ما جزو آن هنرهایی است که در زمینه استکبارستیزی در طول سال های انقلاب اسلامی همیشه پیشرو بوده و یکی از اصلی ترین هنرهایی است که که توانسته افکار، آرمان ها و احساسات مردم انقلابی و انقلاب اسلامی را به جهان بازتاب دهد.

 

وی با اشاره به بحث استکبارستیزی در شعر ادامه داد: باز باید عنوان کرد که شعر در میان سایر هنرها در خصوص استکبارستیزی بهترین کارنامه را دارد و تا به حال آثار درخشانی را در این زمینه داشته ایم.

 

رئیس موسسه شهرستان ادب در همین زمینه افزود: ما اشعاری که به موضوع استکبار، مستضعفین جهان، امت واحده و …. می پردازند، زیاد داریم و معتقدم شعر توانسته در این زمینه کارنامه درخشانی از خود به جا بگذارد.

 

مودب خاطر نشان کرد: البته جدال ها و نبردها در زمینه حق و باطل بسیار گسترده و بزرگ است و هر چه ما در این زمینه کار کنیم، باز کم کاری کرده ایم؛ با این حال شعر در طول سی و اندی سالی که از انقلاب می گذرد، توانسته کارنامه خوبی از خود نشان دهد.

 

 

 

منبع:سراج24

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...