برگزاری جشنواره مدافعان حرم در ایجاد اتحاد و همدلی ایرانیان مؤثر است
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵


علیرضا افتخاری:

برگزاری جشنواره مدافعان حرم در ایجاد اتحاد و همدلی ایرانیان مؤثر است

علیرضا افتخاری گفت:‌ برگزاری نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم بسیار خوب و عالی برگزار شده است و برگزاری چنین جشنواره‌هایی باعث ایجاد روحیه همکاری، اتحاد در همه ایرانیان خواهد شد.

 

 

 

 

photo_2016-05-31_09-53-49راه‌نوا- علیرضا افتخاری خواننده ایرانی در حاشیه نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم، با اشاره به این جشنواره اظهار داشت:‌ برگزاری نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم بسیار خوب و عالی برگزار شده است و برگزاری چنین جشنواره‌هایی باعث ایجاد روحیه همکاری، اتحاد در همه ایرانیان خواهد شد.

 

وی با اشاره به شاعران بزرگی مانند حافظ که به اتحاد و یکرنگی توصیه می‌کردند، گفت:‌ تا متحد نشویم به اهداف خود نخواهیم رسید و در صورت اتحاد است که دشمن ما را می‌بیند.

 

وی افزود:‌ امروز چشم ۶ میلیارد جمعیت کره خاکی به مردم سرزمینمان ایران است و با برگزاری چنین جشنواره‌هایی که نشان از اتحاد و همکاری ایرانیان دارد نه تنها مردم ایران بلکه جمهوری اسلامی ایران دیده خواهد شد و به اهداف ملی و میهنی خود خواهیم رسید.

 

وی با ابراز خوشحالی از اینکه در این جشنواره حضور دارد،‌ گفت: چنین جمعیت‌هایی نشان دهنده اتحادمان و روحیه عالی ایرانیان را نشان خواهد داد.

 

 

 

 

 

منبع: فارس

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...