اعلام برگزیدگان بخش «سرود» دومین جشنواره شعر، موسیقی و سرود ضداستکباری طبس
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۵


اعلام برگزیدگان بخش «سرود» دومین جشنواره شعر، موسیقی و سرود ضداستکباری طبس


نخستین روز از دومین جشنواره شعر، موسیقی و سرود طبس در حالی به پایان رسید که هیئت داوران این بخش «سرود» اسامی برگزیدگان این بخش را اعلام کردند.

 

گروه سرود شهید فرجچی -حسین نصیری«راه‌نوا»- نخستین روز از دومین جشنواره شعر، موسیقی و سرود طبس در حالی به پایان رسید که هیئت داوران بخش سرود متشکل از هادى آرزم و احمدعلی راغب آهنگساز و محمدصادق شهبازی، دبیر اسبق جنبش عدالتخواهی دانشجویان اسامی برگزیدگان این بخش را اعلام کردند.

 

بر همین اساس، از میان ۸ اثری که نامزد دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره شدند، هیات داوران بخش سرود، ضمن تقدیر از حضور گروه های جوان و با انگیزه در این دوره جشنواره با توجه به تولید آثار ماندگار ضد استکباری در دهه شصت نسبت به کیفیت آثار رسیده به جشنواره نارضایتی خود را اعلام نموده و امیدوار است در دوره‌های آتی، هنرمندان جوان حوزه سرود انقلاب اسلامی کشور نسبت به افزایش کیفیت آثار ارسالی خود و خلق آثار ماندگار در تاریخ موسیقی انقلاب تلاش نمایند.

 

۲۱۳۲۱

بنابر این گزارش، هیات داوران، ضمن تقدیر از سرود «ارغوان» اثر گروه نسیم قدر دیپلم افتخار جشنواره را به سرود «فلسطین» اثر گروه شهید فرجی تقدیم کرد.

 

همچنین هیات داوران تندیس جشنواره را به سرود «سرزمین آرش» اثر گروه «مصباح الهدی» لارستان از استان فارس و سرود «شهدای ترور» اثر گروه قاصدک از مشهد مقدس تقدیم کرد.

 

 

 

 

 

منبع: اختصاصی «راه‌نوا»

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...