آهنگساز جوان روبه بهبود است
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۵


مدیرکل دفتر موسیقی از آریا عظیمی‌نژاد عیادت کرد

آهنگساز جوان روبه بهبود است

فرزاد طالبی به اتفاق تنی چند از مسئولان دفتر موسیقی، بعدازظهر روز شنبه 12 تیرماه از آریا عظیمی‌نژاد آهنگساز و نوازنده سه تار در بیمارستان نیکان عیادت کردند.

 

 

 

 

۱۲۵۹۷۹راه‌نوا- فرزاد طالبی به اتفاق تنی چند از مسئولان دفتر موسیقی، بعدازظهر روز شنبه ۱۲ تیرماه از آریا عظیمی‌نژاد آهنگساز و نوازنده سه تار در بیمارستان نیکان عیادت کردند.

 

در این دیدار مدیرکل دفتر موسیقی ضمن قدردانی از زحمات کادر پزشکی بیمارستان نیکان، اظهار امیدواری کرد هنرمند ارزنده کشورمان هرچه زودتر سلامتی خود را بازیافته و به فعالیت های هنری بازگردد.

 

«آریا عظیمی‌نژاد»، خالق آثاری چون موسیقی متن سریال «پایتخت»، «میم مثل مادر» و قطعه «آمده‌ام ای شاه پناهم بده» هشتم تیر ماه به دلیل گرفتگی رگ قلب در بیمارستان بستری شد و تحت درمان قرار گرفت؛ حالا اما اوضاع جسمانی این آهنگساز در وضعیت مناسبی قرار گرفته و تیم پزشکی بیمارستان به طور کامل روند درمانی او را تحت کنترل دارند و حال عمومی وی روبه بهبودی است.

 

بهره‌گیری از تم‌های متنوع موسیقی نواحی در اغلب آثاری که از وی منتشر شده یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که آریا عظیمی‌نژاد از آن بهره گرفته است و او را به عنوان آهنگسازی متفاوت به جامعه موسیقی معرفی کرده است. این آهنگساز در سال ۲۰۰۴ میلادی توانست مقام دوم در جشنواره موسیقی بریتانیا را در رشته موسیقی فولکلوریک بین‌المللی با تکنوازی سه‌تار از آن خود کند.

 

 

 

 

 

 

منبع: فارس

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...