موج نارضایتی از برگزاری جشنواره موسیقی «ژارا ۲۰۱۷»
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۶


در اثر توهین به اعتقادات مسلمان آذربایجان ایجاد شد

موج نارضایتی از برگزاری جشنواره موسیقی «ژارا ۲۰۱۷»

پايگاه اينترنتي «حقيقت» از بروز نارضايتي در جمهوري آذربايجان بخاطر اهانت به اعتقادات مذهبي مردم اين کشور در جشنواره موسيقي «ژارا ۲۰۱۷» در نارداران خبر داد.

راه نوا – پایگاه اینترنتی «حقیقت» از بروز نارضایتی در جمهوری آذربایجان بخاطر اهانت به اعتقادات مذهبی مردم این کشور در جشنواره موسیقی «ژارا ۲۰۱۷» در نارداران خبر داد.

 

برگزارای جشنواره موسیقی «ژارا» توسط امین آقالاروف، داماد یهودی الاصل پیشین الهام علی اف، رییس جمهوری آذربایجان با حضور خوانندگان و هنرپیشه های روسی در روستای نارداران موجب جنجال شده است.

 

نارداران محل زیارتگاه حرم رحیمه خانم (س)، خواهر امام رضا (ع)، هشتمین امام شیعیان است، نارداران که از مراکز دینی مردم مسلمان آذربایجان محسوب می شود، مکانی است که حتی در زمان حاکمیت الحادی کمونیسم نیز عادات و سنن دینی خود را حفظ کرده بود.

 

اوج اهانت این جشنواره که گویی عمدا در نارداران برگزار شده بود، برهنه شدن خواننده یهودی الاصل روسیه ای با لباسی منقش به آیات قرآنی بوده که موجب ایجاد موجی از نارضایتی نسبت به اهانت به اعتقادات مسلمانان در این کشور شده است.

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...