دومین نظرسنجی ماهانه «راه‌نـــــــــــــوا»
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۵


انتخاب آهنگ و نماهنگ برگزیده ماه

دومین نظرسنجی ماهانه «راه‌نـــــــــــــوا»

با توجه به حجم بالای تولید آثار موسیقی و نماهنگ در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، سایت راه‌نوا قصد دارد در پایان هر ماه برترین آهنگ و نماهنگ را در دو نظرسنجی نخبگان (اهالی فرهنگ، هنر، رسانه) و مردمی (به انتخاب کاربران و مخاطبان موسیقی) معرفی کند.

۰۲راه‌نوا- با توجه به حجم بالای تولید آثار موسیقی و نماهنگ در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، سایت راه‌نوا قصد دارد در پایان هر ماه برترین آهنگ و نماهنگ را در دو نظرسنجی نخبگان (اهالی فرهنگ، هنر، رسانه) و مردمی(به انتخاب کاربران و مخاطبان موسیقی) معرفی کند.

 

با توجه به حجم بالای تولید آثار موسیقی و نماهنگ در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، سایت راه‌نوا قصد دارد در پایان هر ماه برترین آهنگ و نماهنگ را در دو نظرسنجی نخبگان (اهالی فرهنگ، هنر، رسانه) و مردمی(به انتخاب کاربران و مخاطبان موسیقی) معرفی کند.

 

در دومین نظرسنجی انتخاب آهنگ ماه، از میان آثار منتشر شده در آبان ماه سال جاری، ۵ آهنگ و نماهنگ ماه، از میان ۴نماهنگ به انتخاب کارشناسان موسیقی راه‌نوا به رای گذاشته می‌شود.

 

همراهان و کاربران برای شرکت در این نظرسنجی می توانند به کانال تلگرام «راه نوا» مراجعه کنند. این نظرسنجی تا پایان روز جمعه ۱۲آذر ۱۳۹۵اعتبار دارد.

 

در ادامه می‌توانید تیزر صوتی نظرسنجی آهنگ و تیزر تصویری نظرسنجی نماهنگ را مشاهده و در صورت تمایل آن را دانلود نمایید.

 

 

دانلود نظرسنجی آهنگ آبان ماه

 

 

دانلود نظرسنجی نماهنگ آبان ماه

 

 

 

 

 

منبع: اختصاصی «راهنوا»

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...