باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۵


وزیر ارشاد عنوان کرد

اهدای جایزه ویژه «مؤذن‌زاده» به برترین مداحان کشور

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با معرفی یک روز در طول سال به یاد استاد سلیم مؤذن‌زاده، جایزه ویژه «مؤذن‌زاده» به برترین مداحان کشور اهدا می‌شود.

 

 

۲۲۸۳۶۵۷راه‌نوا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با معرفی یک روز در طول سال به یاد استاد سلیم مؤذن‌زاده، جایزه ویژه «مؤذن‌زاده» به برترین مداحان کشور اهدا می‌شود.

 

سیدرضا صالحی‌امیری در مراسم ختم استاد سلیم مؤذن‌زاده در مسجد اعظم اردبیل اظهار کرد: سلیم مؤذن‌زاده افتخار ایران زمین و منطقه آذربایجان و اردبیل است که امیدواریم در پاسداشت او در طول سال برنامه‌های مختلفی در استان اردبیل و به همت مسؤولان برگزار شود.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعضای شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل خواست با احداث بنای نمادین در بهشت زهرا برای این مرد بزرگ مداحی و خاندان مؤذن‌زاده، از ایشان تجلیل همیشگی داشته باشند.

 

صالحی‌امیری تصریح کرد: ما به صورت ملی یک روز را در طول سال در تجلیل از مؤذن‌زاده نامگذاری می‌کنیم تا در استان اردبیل با محوریت استاد سلیم مؤذن‌زاده جایزه ویژه به مداحان برتر کشور اهدا شود.

 

وی گفت: با چنین اقدامات و برنامه‌هایی تلاش می‌کنیم تا نام سلیم برای همیشه در این کشور جاودانه و زنده بماند.

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...