شاعران در اجرای منویات رهبر انقلاب از مداحان پیش افتاده‌اند
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵


حاج محمد طاهری:

شاعران در اجرای منویات رهبر انقلاب از مداحان پیش افتاده‌اند

حاج محسن طاهری با حضور در غرفه خبرگزاری تسنیم گفت: در حال حاضر شاعران در اشعار خود توانسته‌اند پیام عاشورا و منویات رهبر انقلاب را به‌خوبی منتقل کنند و از مداحان پیشی بگیرند.

 

 

downloadراه‌نوا- حاج محسن طاهری مداح اهل بیت(ع) با حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات گفت: در چند سال اخیر توصیه حضرت آقا همیشه به کارهای فاخر و ارزشمند و پژوهش در این زمینه است. حضرت آقا به استفاده از اشعاری که گویای بصیرت مداحان باشد توصیه می‌کنند و در زمینه‌های مختلف و به‌خصوص مسائل روز هم در اشعار کار شده باشد و به هر جهت یک مداحی جامع و کاملی داشته باشیم.

 

حاج محسن طاهری در مقایسه فضای مداحی در دهه ۶۰ و فضای کنونی گفت: عشق به اهل بیت(ع) زمان و مکان نمی‌شناسد ولی در فضای امروز شور و حرارت جوانان ما نسبت به گذشته بیشتر شده است ولی مهم این است که به این شور جهت داد و این انتقال پیام وظیفه اصلی واعظ، شاعر و به‌خصوص مداح است.

 

وی در ادامه گفت: در حال حاضر شاعران قدم در این راه گذاشته و در اشعار خود توانسته‌اند پیام عاشورا و منویات رهبر انقلاب را به‌خوبی منتقل کنند و از مداحان پیشی بگیرند.

 

این مداح اهل بیت(ع) در پایان با آرزوی موفقیت برای تمامی مادحین و ستایشگران اهل بیت گفت: امیدواریم که  فرمایشات حضرت آقا عملی شود. ما دوست داریم که عزیزان مداح مخصوصاً قشر جوان مان حتماً در همه جا مطالب حضرت آقا را سرلوحه کارشان قرار دهند، و بدانند که یک بزرگی مثل ایشان خیر آنها را می‌خواهد و اگر مطالبی را دارند، همه‌اش در رفع نقایص هست و در جهت ایجاد فضای بهتر و ارزشمندتر برای نوکری اهل بیت(ع).

 

 

 

 

 

 

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...