باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۵


به دلیل استفاده از آهنگ کلاسیک گروه بیتلز

خانواده‌ی «جورج هریسون»، دونالد ترامپ را محکوم کرد

خانواده جورج هریسون، دونالد ترامپ و حزب جمهوری خواه آمریکا را به دلیل استفاده از آهنگ کلاسیک گروه بیتلز به نام «خورشید از اینجا طلوع می کند» در مجمع ملی جمهوری‌خواهان محکوم کرد.

 

 

 

 

۲۰۱۵DonaldTrump_GettyImages-477342410170615راه‌نوا- خانواده «جورج هریسون» استفاده‌ی اهانت آمیز دختر دونالد ترامپ از آهنگ گروه بیتلز را به شدت مورد انتقاد قرار داد.  ترامپ پیشتر نیز به دلیل انتخاب موسیقی کمپین‌هایش موجب خشم گروه کویین، نیل یانگ، ادل و رولینگ استونز شده بود.

 

خانواده جورج هریسون، دونالد ترامپ و حزب جمهوری خواه آمریکا را به دلیل استفاده از آهنگ کلاسیک گروه بیتلز به نام «خورشید از اینجا طلوع می کند» در مجمع ملی جمهوری‌خواهان محکوم کرد.

 

این آهنگ که توسط هریسون سروده شده است. هنگامی که ایوانکا، دختر دونالد ترامپ، به روی صحنه آمد و می‌خواست پدرش را معرفی کند این آهنگ برای همراهی او پخش شد.

 

اکانت رسمی توییتر خانواده جورج هاریسون نوشت: «استفاده‌ی غیرقانونی و غیر مجاز از آهنگ در مجمع جمهوری‌خواه آمریکا اهانت‌آمیز و ناراحت‌کننده و برخلاف آررزوهای خانواده جورج هریسون  بوده است».

 

بعد از آن خانواده هریسون به شوخی افزود : «اگر از آهنگ «مراقب تاریکی باشید» استفاده می‌شد شاید قبول می‌کردیم.»

 

استفاده دونالد ترامپ از چندین آهنگ در طول کمپین ریاست جمهوری‌اش پیشتر نیز خشم گروه کویین، نیل یانگ، ادل، رولینگ استونز ،اروسمیث و آر ای ام را برانگیخته بود.

 

 

 

 

 

 

منبع: اختصاصی «راه‌نوا»

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...