اجرای کنسرتی علیه «دولاند ترامپ»
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۵


توسط «دیکسی چیکس» صورت گرفت

اجرای کنسرتی علیه «دولاند ترامپ»

دیکسی چیکس مرحله آمریکایی تور جهانی خود را با اجرای ترانه‌ی یاد ماندنی «خداحافظ کنت»، در مقابل نمایش اسلاید تصویری که شامل عکس بدشکلی از دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری بود، برگزار کرد.

 

 

 

 

راه‌نوا- دیکسی چیکس مرحله آمریکایی تور جهانی  MMXVI خود را هفته‌ی گذشته با یک نت به یاد ماندنی آغاز کرد.

 

این گروه «خداحافظ کنت» را در مقابل نمایش اسلاید عکسی که شامل عکس بدشکلی از دونالد ترامپ  نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری بود، اجرا کردند.

 

این ماجرا طی کنسرت سینسیناتی این گروه در روز چهارشنبه ۱ ژوئن اتفاق افتاد. این تصویر که ترامپ را با ریش و سبیل و شاخ‌های شیطانی به تصویر می‌کشید، یادآور جمله‌ی رسوایی آور آنان در کنسرت سال ۲۰۰۳ می‌باشد.

 

در جریان آن کنسرت ناتالی مینز، رهبر گروه، رو به جمعیت گفت: «از اینکه رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا اهل تگزاس است شرمنده‌اند» که این جمله اشاره به جورج دبلیو بوش داشت و این حرکت سیاسی آنان مشاجره در سطح کشور را به دنبال داشت که باعث شد بسیاری از طرفداران و ایستگاه‌های رادیویی موسیقی شان را تحریم کنند.

 

 

این اولین بار نیست که دیکسی چیکس اینگونه ترامپ را هدف قرار می‌دهد. پیشتر نیز در ماه ژانویه، مینز در توییتر خود نوشت: «مادامی که تصمیمات ترامپ به اندازه‌ی تصمیماتش درمورد موهایش محکم و استوار است در وضعیت خوبی به سر می بریم.»

 

 

 

 

 

منبع: اختصاصی «راه‌نوا»

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...