استاد «سبزواری» احتمالا فردا از بیمارستان مرخص می‌شود
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴


وحید ممتحنی خبر داد:

استاد «سبزواری» احتمالا فردا از بیمارستان مرخص می‌شود

فرزند حمید سبزواری از انجام آزمایش‌ها برای اعلام نظر نهایی پزشکان جهت مرخص شدن پدرش از بیمارستان خبر داد.

 

 

 

 

13941020000056_Test_PhotoAراه‌نوا- وحید ممتحنی فرزند حمید سبزواری شاعر پیشکسوت انقلاب در گفت وگویی پیرامون آخر وضعیت پدرش اظهار داشت: حال عمومی پدرم خوب است.

 

وی در ادامه در پاسخ به اینکه زمان ترخیص از بیمارستان مشخص شده یا پزشکان نظر دیگری دارند، بیان کرد: امروز آزمایشات مختلفی گرفته شد تا پزشکان نظر نهایی را اعلام کنند، البته مطرح شده چنانچه جواب آزمایش‌ها مناسب باشد احتمال ترخیص از بیمارستان وجود دارد.

 

وی تمام احتمالات را به فردا موکول کرد و گفت: اگر پزشک معالج از روند بهبودی اطمینان حاصل کند و آزمایش‌ها مشکلی نداشته باشند احتمالا پدرم فردا از بیمارستان مرخص می شود.

 

روز گذشته نیز همسر این شاعر در گفت‌وگو یی از تصمیم خانواده برای تامل در جراحی خبرداد و گفته بود: فعلا دست نگه داشتیم تا وضعیت جسمانی و ضعف ایشان برطرف شود، تا پس از آن تصمیم‌گیری کنیم.

 

گفتنی است، حمید سبزواری سراینده شعرهای انقلابی حدود دو هفته ای است که در بیمارستان آسیا به دلیل کهولت سن، ضعف و در کنار آن خونریزی معده بستری است.

 

 

 

منبع: فارس

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...