باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۴


در آیین تجلیل از تولیدات موسیقی با موضوع «شهدای غواص»

تقدیر از نماهنگ «دفاع از شط»

مراسم آیین تجلیل از تولیدات موسیقی »شهدای غواص«، روز شنبه 21 شهریور ماه ساعت 17 در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

 

 

 

 

unnamedراه‌نوا- آیین تجلیل از هنرمندان عرصه موسیقی شعر و ترانه با موضوع »شهدای غواص «روز شنبه با حضور خانواده‌های شهدا، سید محمد مهدی خاموشی؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، محسن مومنی شریف؛ رئیس حوزه هنری، فاضل نظری؛ معاون هنری حوزه هنری، علیرضا قزوه؛ مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری، اصحاب رسانه، چهره های فرهنگی هنری ایران اسلامی برگزار می‌شود.

 
این مراسم با اجرای عبدالله روا با شعر خوانی شاعران، رونمایی نماهنگ و قطعات موسیقایی و بخش‌های مختلفی همراه خواهد بود که در یکی از این بخش ها نماهنگ «دفاع از شط»، تولید «باشگاه ترانه و موسیقی راه» نیز مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.
 
همچنین ازنماهنگ »اشک آینه« با خوانندگی میلاد هارونی رونمایی می‌شود. این اثر با ترانه‌ای از قاسم صرافان  و به کارگردانی وحید امینی توسط موسسه فرهنگی هنری کساء و با همکاری حوزه هنری تولید شده است.
 
همچنین در بخش دیگر نماهنگ »یک هفت پنج« به خوانندگی کیان مقدم و با ترانه‌ای از احمد امیرخلیلی رونمایی می شود، این در حالی است که قطعه موسیقایی »غواصان مروارید« به خوانندگی سید علی میرمحمدینیز رونمایی خواهد شد.
 
گفتنی است در این برنامه خانواده های  دو شهید علی صبوری و حسین خرازی نیز حضور دارند. سالن سوره حوزه هنری واقع در خیابان حافظ نرسیده به حافظ است. ورود برای تمام علاقه مندان آزاد است.
 
شما عزیزان می‌توانید نماهنگ «دفاع از شط» را در اینجا مشاهده نمایید.
 
 
 
 
 
 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...