جشنواره ادبی «نذر شعر»
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴


به بهانه فرارسیدن دهه کرامت برگزار می‌شود

جشنواره ادبی «نذر شعر»

این جشنواره با هدف ترویج و احیای شعر آیینی و تجلیل از مقام شامخ اهل بیت (ع) به زبان فاخر شعر برگزار و از شاعران آیینی برگزیده تجلیل خواهد شد.

 

 

 

 

IMG12305043راه‌نوا- به بهانه فرارسیدن دهه کرامت و در بزرگداشت مقام والای حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) جشنواره ادبی «نذر شعر» از سوی فرهنگسرای خاتم برگزار می شود.

 

این جشنواره با هدف ترویج و احیای شعر آیینی و تجلیل از مقام شامخ اهل بیت (ع) به زبان فاخر شعر برگزار و از شاعران آیینی برگزیده تجلیل خواهدشد.

 

در این جشنواره  از تمامی دوستداران اهل بیت(ع ) و به ویژه شاعران دلباخته آن حضرات دعوت شده است تا اشعاری که در ستایش آن بزرگواران سروده اند را ارسال کنند تا پس از داوری و انتخاب در قالب مجموعه ای منتشر شود.

 

این گزارش می افزاید: شاعران آیینی حمیدرضا شکار سری، قاسم صرافان و صابر قدیمی داوری این جشنواره را برعهده دارند.

 

علاقمندان برای شرکت در جشنواره ادبی «نذر شعر» می توانند با موضوع بزرگداشت مقام والای حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) آثار خود را تا 25 مرداد ماه جاری در قالب اشعار بصورت آزاد از طریق ارسال به ایمیل farhangsarayekhatam@yahoo.com ، مراجعه به سایت فرهنگسرای خاتم (ص)( khatam.farhangsara.ir) مراجعه حضوری و یا تماس با شماره تماس 66207068  ارائه نمایند.

 

به  نفرات اول تا هشتم این جشنواره هدایایی به رسم یاد بود اهدا می شود. آثار ارسالی تا تاریخ 25 مرداد تجمیع و پس از داوری، در تاریخ 4 شهریور مصادف با میلاد امام رضا (ع) مراسم اختتامیه با اعلام قبلی و با حضور اکثریت شعرا برگزار می شود.

 

فرهنگسرای خاتم (ص) به نشانی یافت آباد،خیابان حیدری جنوبی،خ شهید پژاند، بوستان لواسانی میزبان علاقمندان به شرکت در جشنواره ادبی «نذر شعر» است.

 

 

 

منبع: خبرگزاری نسیم

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...