استاد بهاءالدین خرم‎شاهی، «فیض‎بوک» ناصر فیض را نقد می‎کند
باشگاه هواداران
×

تخصص

تایخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴


در چهارم نشست تخصصی «عصر اثر»

استاد بهاءالدین خرم‎شاهی، «فیض‎بوک» ناصر فیض را نقد می‎کند

چهارمین نشست عصر اثر، با موضوع نقد و بررسی کتاب «فیض بوک» سروده ناصر فیض در موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

ImageHandler (1)راه‌نوا-  چهارمین نشست عصر اثر، با موضوع نقد و بررسی کتاب «فیض بوک» سروده ناصر فیض در موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب برگزار خواهد شد. 

 

سلسله جلسات عصر اثر که از اواسط سال 1393 به همت موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب آغاز به کار کرد، به تامل در آثار برجسته شعر معاصر توسط کارشناسان مطرح این حوزه اختصاص دارد.

 

پیش از این آثاری از علی معلم دامغانی، مرتضی امیری اسفندقه و امید مهدی نژاد در برنامه عصر اثر مورد بررسی قرار گرفتند. یوسفعلی میرشکاک، حمیدرضا شکارسری، مصطفی علیپور، زهیر توکلی و نعمت الله سعیدی از جمله مهمانان گذشته این برنامه بوده اند.

 

در ادامه این سلسله جلسات و در ایستگاه چهارم عصر اثر، «فیض بوک»، مجموعه شعر طنز ناصر فیض مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت. از نکات مورد توجه این نشست، حضور استاد بهاءالدین خرمشاهی، ادیب بزرگ معاصر به عنوان کارشناس و منتقد ادبی می باشد.

 

دکتر اسماعیل امینی و شهرام شکیبا، از کارشناسان و طنزپردازان برجسته کشور نیز به عنوان دیگر مهمانان این نشست به ایراد سخن خواهند پرداخت.

 

این برنامه روز پنج شنبه 27 فروردین ماه از ساعت 16 در محل موسسه شهرستان ادب به نشانی تهران، خیابان شریعتی، تقاطع خیابان طالقانی، رو به روی سینما صحرا، پلاک 168 طبقه چهارم برگزار می گردد. 

 

از عموم علاقه مندان دعوت می شود تا در این محفل ادبی حضور بهم رسانند.  

 

 

منبع: شهرستان ادب

 

نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 • دیدگاه سید شهیدان اهل قلم درباره موسیقی

  اگر دیدید موسیقی بر محتوا غلبه دارد، گوش نکنید

  . درباره موسیقی حداقل دو جور می‌شود بحث کرد؛ این دو جور، یکی بحث فقهی درباره موسیقی است که اصلا در حد بنده نیست و آدم‌هایی مثل ما اصلا نباید به خودشان اجازه بدهند که وارد بحث‌های فقهی شوند، مسایلی کاملا تخصصی است و به هیچ‌وجه در حیطه ما نیست. مسایل کاملا تخصصی به تحصیلاتی در همان زمینه احتیاج دارند. به این دلیل ...
 • دیدگاه شهید دكتر بهشتی درباره موسیقی

  آن موسیقی حرام است، که انسان را در مقابل گناه ‌بي‌پروا كند

  موسيقي‌ از نظر اسلام‌ بسم‌ الله‌ الرحمن‌ الرحيم‌ نامه‌ شما رسيد. در اين‌ نامه‌ درباره‌ چند مطلب‌ سوال‌ كرده ‌بوديد كه‌ لازم‌ دانستم‌ به‌ اين‌ سوالات‌ طي‌ نوار، پاسخ‌ مفصل‌تري‌ بدهم‌. خواهش‌ مي‌كنم‌ كه‌ نوار را گوش‌ كنيد تا اگر باز نكته‌اي‌ به‌ نظرتان‌ رسيد بپرسيد تا پاسخ‌ بدهم‌ و ضمناً نوار را هم‌ به‌ مركز اسلامي‌ هامبورگ برگردانيد، چون‌ اين‌گونه‌ نوارها معمولا اينجا ...
 • گزیده‌ای از نظرات رهبر انقلاب در مورد موسیقی

  خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟

      خواننده خوب جبهه مستضعفین کجاست؟ بنده گاهى اوقات که مى‌بینم نوجوانى را به تلویزیون مى‌آورند که از صداى خوبى برخوردار است، دلم مى‌لرزد که آیا بناست این نوجوان، فردا، پس فردا خواننده‌ى خوبِ جبهه‌ى مستضعفین و جبهه‌ى حق شود، یا قرار است به خود و مادر و پدرش پولى بدهند، بعد هم ببرندش و یک استودیوى مجّانىِ پر زرق و برق در اختیارش ...